Mumla Yapılan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Mumla yapılan ve kökü eski Sümerlere kadar dayan bir büyü çeşidi olmaktadır. Günümüzde en çok kullanılan ve kişilerin çoğu zaman kendi evlerinde yapmak istedikleri büyülerden biri olacaktır. Evde mumla yapılan aşk büyüsü nasıl yapılır diye sorduğunuz zaman sizlere bizlerde bu tarihi vermek isteyeceğiz.

reklam
12 Mart 2017 4.047 Kez Okundu! 0
reklam

Sizlerin bu büyüyü yapabilmeniz için eski Süryani dilini çok iyi kullanıyor olmanız gerekmektedir. Büyünün tutması için sözcüklerin ve mumun üzerine çizilecek olan şeklerin her zaman tam yerinde ve doğru yerde olması büyük bir önem taşımaktadır.

Mumla yapılan aşk büyüsü nasıl yapılır konusunda sizlere bilmeniz gereken en önemli konun her zaman doğru yerde doğru kişilerin büyü işlerini yapması olacaktır. Kendi başınıza büyü yaparken en ufak bir cümleyi ya da simgeyi yanlış kullanmanız halinde bütün büyü ters dönebilir ve sizlerde fayda yerine büyük zararlar içinde kalabilirsiniz. Oysa sizler kendi adınıza sevgilinizin sizler bağlanması için bu büyüyü yaptırmak istiyorsunuz. Çok çabuk yanacak mumları tercih edin ve her gece bir mum bitmesi gerektiğin unutmayın.

Medyum Hoca’ya bu koruda danışabilir ev yapmanız gerekenleri kendisinden her zaman öğrenebilirsiniz. Hatta sizlere isterseniz özel okunmuş ve özel işaretleri yerlerine konulmuş mumları kendisi bile özel kargo ile yollayabilir. Kendisi her zaman sizlere özel hazırlık yaparak sizlerin isteklerin iyilik adına özel ilimlerini ve psişik güçlerin kullanarak yerine getirecek ve hatta sizden yayılan enerjiyi hissedecek güce her zaman sahip olacaktır.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ
Vefk Büyüleri