Gerçek Büyü Tarifleri Nasıldır?

Sizlere birazda gerçek büyü tarifleri vererek bilgi sahibi yapmak istedik ama sakın bu büyüleri kendi başınıza denemeyin. Bizim amacımız sizlere sadece bilgi vermek olacaktır. Sabun büyüsü ile başlamak istiyoruz ve ölü yıkanmış bir sabuna iğneler batırılarak özel dua okunacaktır.

reklam
11 Mart 2017 3.484 Kez Okundu! 0
reklam

Daha sonra sabunu ister denize atın, isterseniz kör bir kuyu bularak içine atın. Sabun eridikçe büyü yapılan işi gittikçe yatağa düşecektir. Domuz yağı büyüsü ile ülkemizde en çok tercih edilen büyülerden bir tanesi olacaktır. Daha çok sevenleri ayırmak için yapılan bir büyü çeşidi olarak bizlerin karşısına gelmektedir.

Gerçek büyü tarifleri arasında bir büyü daha var ki bu büyüde her zaman en çok istek alan ve kişilerin yaptırmayı tercih ettikleri büyü olarak sizler tarafından istenmektedir. Ölü toprağı ile yapılan ve mezarlıktan alınan toprağın özel dualarla okunarak ayırmayı düşündüğünüz kişilerin yatağına serpilmesi ile kişiler bir binden soğumaya başlayacak ve sonu da her zaman ayrılık olacaktır. Bunun yanı sıra evlilik büyüsü ise evlenmek isteyen kişilerin resimleri üzerine yapılan özel dualar ile olacaktır.

Tüm bu büyü çeşitleri ile sizlere hizmet verecek olan Medyum hocamız olacak ve sizlerin isteklerin her azman en iyi şekilde yerine getirecektir. Sizlere yaptığı büyüler ile en garantili vefkleri yapan ve isterseniz büyü tazeleme de isterseniz büyü bozmada her zaman isteklerinizi kendisine iletmeniz mümkün olacaktır.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ
Vefk Büyüleri