Büyü Çeşitleri Nelerdir?

İnsanların zaman, zaman kendilerin kötü hissettiklerinde ruhların daha rahat ettirmek ve içlerinde yer alan boşluğu doldurmak üzere medyumlara gittikleri her zaman bilenen bir gerçek olacaktır.

reklam
09 Mart 2017 2.710 Kez Okundu! 0
reklam

Dünya var olduğundan beri gizemini koruyan büyülerle insanlar kendilerin şifa aramış ve birçoğu da büyülerin yüzünden kötü zamanlar ya da tehlikeli durumlar yaşamış olacaktır. Büyü çeşitleri arasında sizlerde bazı büyüleri beklide yaptırmış bile olabilirisiniz. Sadece ak büyü ve kara büyü olarak ikiye ayrıldığını bilmenizde fayda var diyoruz.

Ak büyüler her zaman kişilerin iyiliği adına yapılan büyüler olmaktadır. Büyü çeşitleri arasında bağlama büyüsü, canbar büyüsü, evlilik büyüsü, aşk büyüsü, kısmet açma büyüsü ve diğer sayamadığımız büyüler iyilik adanı yapılan büyüler iken kara büyüler arasına giren ve papaz büyüsü, sabun büyüsü, domuz büyüsü, kakış büyüsü ve diğer büyüler olacaktır. Kara büyülerin yapılması her zaman tehlikeli olurken yapıldığı kadar bozulmasında zor olacaktır. Sabun büyüsü ıslak büyü olup eriği zaman ansı bozulacağın sizler düşünün artık.

Bunun yanı sıra Medyum Hoca ruhani güçlerin ve Hüddam ilmini kullanarak büyülerin nasıl bozulacağın sizlere her zaman ispat edecek kişi olacaktır. Hüddam ilmini sadece çok üstün yetenekli kişiler öğrenebiliyor ve bunun yanı sıra havas ilmini ve şifrelerini en doğru ve yerinde kullan medyum olacaktır. Kendisini her zaman arayabilir ve özel ücretsiz bakım yaptırabilirsiniz. Rabbimizin iyiliği sizlerin üstünde olsun.

reklam
BENZER KONULAR
YORUM YAZ
Vefk Büyüleri